КРІЗЬ ТЕРНИ – до ПІДБИТТЯ КІНЦЕВИХ ПІДСУМКІВ

Голова Балтської міської територіальної виборчої комісії Людмила БІЛА вважає, що використання електронної системи «Електронний кабінет ТВК» значно полегшує та прискорює підрахунок голосів. Саме завдяки цій системі було швидко підбито попередній результат голосування за кандидатів на посаду міського голови і визначено беззаперечного переможця – Сергія МАЗУРА. Однак система не витримує навантаження, коли «Електронним кабінетом» одночасно користується велика кількість людей.

— Людмило Іванівно, які партії за попереднім підрахунком долають п’ятивідсотковий бар’єр до міської ради?
— На жаль, остаточного підрахунку голосів ще не зроблено (станом на 18.00, 27 жовтня –ред.), але вже можна з упевненістю сказати, що п’ятивідсотковий бар’єр долають 4 політичні партії: «Слуга народу», «За життя», ВО «Батьківщина» та «За майбутнє». Цілком можливо, що кількість партій зросте до п’яти. Точно сказати можна буде тільки після остаточного підрахунку голосів.

— Чи були труднощі з підготовкою членів комісії до проведення виборів?
— Спочатку не було з чим працювати. Потім ми отримали необхідну документацію у електронному вигляді. Пізніше одна з партій роздрукувала для нас 5 примірників довідників та інструкції. Це дуже допомогло у роботі. Адже цього року тренінг для членів виборчих дільничних комісій проводився онлайн – через відеозв’язок «Zoom». Посилання ми «скинули» у нашій групі, але, на жаль, не всі змогли підключитися та взяти у ньому участь.
Була ще одна складність. Інформаційні плакати та бюлетені ми замовляли самі. Звернулися до п’яти агентств і всі нам відмовили: ніхто не хотів друкувати таку маленьку кількість, посилаючись на технічні складнощі. Але, незважаючи на це та на наш обмежений бюджет, нам таки вдалося знайти невелику фірму, яка погодилася виконати замовлення. На жаль, була затримка з друком. Тому замість четверга, роздавали інформаційні плакати у суботу. Цілий день – стовпотворіння, хоча члени комісій в цей час мали готуватися до початку виборів.
Мали проблеми й з бюлетенями: на одній з виборчих дільниць у запакованій пачці не вистачало 32 бюлетені з виборів міського голови. Члени комісій, які вже не один раз брали участь у виборах, говорили, що такої великої розбіжності в кількості бюлетенів у запечатаних пачках ще не було. З Березівки нам зателефонували: отримали менше половини від потрібної кількості бюлетенів з виборів депутатів до районної ради – 96, а виборців у списках – 196. Нам їх довезли, звичайно. Але з цьогорічною явкою виборців бюлетенів вистачило всім, невикористаних залишилося ще більше. І останнє – протоколи. Ми – люди з досвідом, самі спочатку не могли розібратися, як їх заповнювати. Приблизно 73% комісій більш-менш нормально впоралися зі складанням протоколів та упаковкою бюлетенів. Були й такі, які наробили помилок: позначилися відсутність навчання та літератури. Хоча саме заповнення проколів виявилося набагато простішим, ніж голосування. Аби не допустити порушення процедури підрахунку голосів та мати змогу зробити перерву в роботі комісії, ми спочатку прийняли протоколи від усіх виборчих дільниць і відпустили їх представників. Тривалий час без відпочинку та сну дуже важко працювати.

— Як довго тривало ваше безперервне засідання?
— Ми почали працювати з 8.00 25 жовтня. Підсумкове засідання відкрили одразу після закриття виборчих дільниць – о 20.00. Воно тривало всю ніч та весь наступний день (26 жовтня) – до вечора, поки не прийняли всі протоколи. Наступного ранку продовжили роботу з протоколами, вказували на помилки – комісії робили уточнення. Паралельно доводилося пояснювати спостерігачам, які отримали протоколи про підрахунок голосів з помилками, чому потрібно робити ці уточнення.

— Чи всі члени дільничних виборчих комісій були забезпечені засобами індивідуального захисту у день голосування?
— Нас всім необхідним забезпечила міська рада. Для кожного члена комісії було придбано захисні щитки, рукавички, маски. У достатній кількості були антисептики і дезінфікуючі розчини. В ході перевірок ми бачили, що часто члени комісій сиділи в масках, але без щитків. Коли самі почали працювати, зрозуміли що із захисними екранами це робити неможливо: вони постійно пітніють. Якщо знімаєш маску, нічого не видно, та й маскою все-одно екран пітніє. Це дуже незручно.

— Як ви оцінюєте підготовку до виборів з точки зору умов роботи комісій?
— Я раніше не брала участі у роботі комісії, немає з чим порівнювати. Людям, працюючим у дільничних виборчих комісіях я співчуваю: їм було набагато важче. Голови комісій та секретарі в один голос говорили: «Більше – ніколи!». Нам було набагато простіше працювати. Міська рада виділила три комп’ютери, принтери, сканер. Кожен з нас ще приніс свій ноутбук. Тому технікою ми були забезпечені. Одне позитивно: я виборчий кодекс вивчила досконало.

— Скажіть будь-ласка, Людмило Іванівно, ви дані протоколів ДВК вносите в електронному вигляді?
— Наш секретар в першу чергу заповнює звичайний паперовий протокол. Але цього року маємо також змогу користуватися електронною системою «Електронний кабінет ТВК». Цей онлайн-ресурс дозволяє вносити відомості протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців та отримувати узагальнений результат. Таким чином відбувається й перевірка правильності нашого паралельного підрахунку голосів. Це значно спрощує роботу. Якби нам вдалося внести дані й щодо голосування до районної та обласної рад, то ми вже сьогодні мали б попередні результати не тільки з виборів міського голови. Однак програма «зависла»: вчора весь день і ніч «Електронний кабінет» не працював. Добре, що у нас є хороший комп’ютерник, він склав нам таблицю в програмі «Excel», якою ми поділилися й з Подільською ТВК. Завдяки цій табличці змогли заносити дані та перевіряти наші підрахунки. Наразі «Електронний кабінет» запрацював і ми змогли занести дані щодо голосування за кандидатів на посаду міського голови та отримати попередній результат, який й повідомили вам.

— Скільки потрібно часу для того, аби внести дані щодо голосування за кандидатів в депутати?
— До 3 листопада ми повинні підбити підсумки. Якщо «Електронний кабінет» буде працювати, то нам швидко вдасться це зробити. У ньому генеруються всі внесені дані. Тож нам буде з чим звірити свій підрахунок, який все одно ведемо паралельно. Є пропозиція вносити дані вночі, коли система не так завантажена. Сподіваємося, що з понеділка поїдемо в район і в Одесу для того, щоб закрити питання з підрахунком голосів. Тоді вся документація стане історією і буде передана до архіву. До цього моменту нас продовжує охороняти поліція.

Розмову вела Людмила ШЕЛИХ.

Leave a Reply