КУБОК ГРОМАДИ виборола команда «Ветеран» (БАЛТА)

9 ЖОВТНЯ на стадіоні «Колос» відбулася фінальна гра на кубок громади.Зустрічалися команди ФК «Ветеран» (Балта) і «Локомотив» (Білине).
Напередодні балтяни зіграли з командою Гольми і перемогли за сумою двох ігор, у півфіналі змагалися з Перелітською командою і вийшли у фінал.

Білинський «Локомотив» одну гру провів з обжилянами і переміг за сумою двох ігор, у півфіналі виграв у козачан і теж дійшов до фіналу. Така передісторія.
Підсумкова гра 9 жовтня показала красивий футбол. Обидві команди гідно виступили, дуже старалися , як мовиться, виклалися повністю на радість своїм уболівальникам . Але… основний час закінчився з рахунком 0:0. Щоб виявити переможця, суддя призначив серію одинадцятиметрових ударів. І тут удача була на боці балтян. ФК «Ветеран» (Балта) пробив 5 пенальті ( 5:4) і став володарем кубка Балтської ОТГ- 2020. Кубок і почесні грамоти за перше й друге місця урочисто вручив Балтський міський голова Сергій Мазур.

Було названо двох кращих гравців турніру. Це – Олексій Трачук («Ветеран») і Станіслав Короп («Локомотив»).

У команді балтян грали: Олексій Трачук, Олександр Погайдаш, Олександр Тарнавський, Олег Главацький, Валерій Кушнір, Андрій Чечик, Олександр Гризан, Євгеній Жук, Дмитро Бонк, Сергій Козюба (капітан і тренер команди), Михайло Луговий, Ігор Москальов, Олександр Коломієць, Сергій Чебан, Дмитро Слюсарчук, Дмитро Вірченко, Сергій Жмурко, Ігор Липовський, Ігор Пушкаренко.

Анатолій АРТЕМЕНКО,начальник і гравець ФК «Ветеран» ( Балта).

P1550781

P1550671P1550705P1550733

Leave a Reply