Люблять в Борсуках  красу творити

РОЗТАШОВАНЕ на  мальовничих пагорбах село Борсуки багате на творчих, талановитих мешканців. Вони вже кілька років поспіль дбають про  оформлення в українському  національному стилі багатьох громадських місць. Якщо хтось з вас  прямував  новою трасою до м.Кодими, то просто не міг не звернути уваги на  майстерно розписані   автобусну зупинку « с.Борсуки», криниці «Дівоча» та «Савулка» , знак при в’їзді  на територію Балтщини й не помилуватися ними. Золоті руки мають самодіяльні художниці Наталія Андрусяк, Галина Петришина та заступниця старости  Тетяна Борбела. Ці  яскраві витвори мистецтва, немов живі картини,   радують душу, прикрашають   життя людей .

Художниці малюють у вільний час, а всю підготовчу роботу виконують енергійні, веселі й працьовиті  жінки Ірина Борбела, Людмила Стефурак, Людмила Ковбасюк- працівниці місцевих  бюджетних установ. Найважчу роботу, як і годиться, взяв на себе  єдиний чоловік у цій «команді» – Микола Нараєвський.

 Наразі  всі вони дружно взялися за оновлення хати – музею в центрі Борсуків, прагнуть завершити  розпочату справу до Дня села та Дня Незалежності України.

Павло ІВАНОВ

Leave a Reply