ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ БЛАГОСЛОВИЛА В БАЛТІ СТАРТ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

В передостанній день літа з робочою поїздкою в Одеській області перебувала Міністр освіти  та науки України Лілія Гриневич, яка разом з головою облдержадміністрації Максимом Степановим відвідала Балтський та Савранський райони. У поїздці її також супроводжували голова обласної ради Анатолій Урбанський, заступник голови ОДА Сергій Колебошин та директор обласного департаменту освіти і науки Олександр Лончак.

В ході візиту очільник МОН України відвідала інноваційно-тренінговий центр підготовки вчителів початкових класів для Нової української школи (НУШ) на базі Балтського педагогічного училища, взяла участь у інтерактивно-панельній зустрічі з освітянами Одеської області, ознайомилась із впровадженням концепції НУШ на базі
НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 – гімназія» та з матеріально-технічною базою новоствореного Північного центру професійно-технічної освіти. В смт Саврань відбулась ще одна знакова подія: вперше за роки незалежності країни для потреб професійно-технічної освіти Півночі регіону вручено два сучасних трактори.

Leave a Reply