МАГАЗИН «Холодок»

В «Холодку» ще немає служби доставки, але тут раді виконати замовлення на будь-який смак. Варто лише зайти сюди або зателефонувати (04866) 2-31-06, 095-111-0267 і забрати в магазині продукцію.

Магазин «Холодок» (в центрі Балти по вул. Любомирській поруч з ринком) добре знають балтяни кількох поколінь – від бабусь до малюків. Адже тут традиційно продаються солодощі! Та цьогорічний карантин вніс … приємні корективи: власники не марнували дні в очікуванні кращих часів, а реконструювали приміщення, відкрили в ньому міні-пекарню, невеличку торговельну залу ще й створили шість нових робочих місць.

Продукція випускається найрізноманітніша: смачні та якісні хліб різних сортів, випічка, кондитерські вироби з натуральних інгредієнтів. Звісно, що вони відразу ж набули великої популярності серед покупців, здобули їхню високу оцінку.

Асортимент виробів – широкий. Тут, зокрема, випікають хліб житній та подовий, багети. На полицях довго не затримуються й апетитна піцца, сосиски в тісті, випічка з листкового тіста з різними наповнювачами (банан, яблуко, вишня, ковбаса, м’ясо, капуста, сир із зеленню, гриби, сир тощо), булочки здобні (з корицею,вишнею, сиром солодким…).

Не менш апетитними є й кондитерські вироби – від різних видів тортів до різноманітних тістечок.

 І хоча в «Холодку» ще немає служби доставки, тут раді виконати замовлення на будь-який смак. Варто лише зайти сюди або зателефонувати (04866) 2-31-06, 095-111-0267 і забрати в магазині продукцію у милих, усміхнених продавчинь.

 

Смачного, їжте на здоров’я!

Leave a Reply