МАТИ П’ЯТЬОХ ДІТЕЙ І МАЙСТРИНЯ НА ВСІ РУКИ

ВСЕ у нашому житті пов’язане з жінкою. Жінка — мати, бабуся, дружина, донька, сестра, подруга.  Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня  сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку й турботу. Така жінка живе серед нас  –  Марина Сергіївна Іванова.

Їй близько місяця тому виповнилось  лише 34 роки, але скільки всього  трапилося… Доля  спершу  подарувала їй сонячне дитинство в люблячій родині, кохання, а потім вразила трагічною загибеллю малого синочка.

Марина з чоловіком Віктором  важко переживали  втрату. Всю свою любов віддавали старшому сину Іванку. Для загоєння душевних  ран  Бог послав  їм  малюків Єгора та  В’ячеслава . Пізніше  родинне гніздечко поповнилось сином Андрійком. І, нарешті,  в 2019 році з’явилась на світ  довгоочікувана донечка Софійка. На сьогоднішній день троє  хлопчиків  навчаються в школі, а Софійку готують до відвідування дитсадка. Найстарший син Іван навчається в Болгарії на інженера – конструктора.

Батько сімейства працює охоронником  на свинофермі, а мати тимчасово виконує обов’язки завідувачки Коритненської  сільської бібліотеки. Разом утримують    чималеньке власне домашнє господарство, щоб діти були забезпечені всім необхідним.  Мають  дві  корови, бика ,теличку, свиней та домашню птицю. Глава родини  Віктор ще й займається  розведенням голубів різних порід. Це його хобі.

Сім’я Іванових  особливу увагу приділяє вихованню своїх діток.  Брали участь   в конкурсі  коміксів  Олексія  Гончаренка,  де посіли перше місце та виграли поїздку-екскурсію до Верховної Ради України  і  до одеського  дельфінарію.

Сьогодні багато хто вважає, що роль жінки обмежується  домашнім  господарюванням та материнством. Ці  якості  дійсно є важливими та визначними, але роль жінки, переконане подружжя Іванових,  полягає не лише в цьому.  Марина  щодня спростовує  стереотипи і  своїм  прикладом доводить , що вона  здатна на значно більше. Багатодітна мати  знаходить декілька годин вільного часу для своїх захоплень .  З  дванадцяти  років вона займається  малюванням, в’язанням та виготовленням виробів з фоаміну.  Жінка поєднує хобі із заробітком. Деякі вироби вона виготовляє для своїх дітей, також її роботи демонструвались на  всіляких виставках.

Отак і йде по життю  ця чудова жінка, прикрашаючи все  довкола себе    прекрасними виробами та своєю безкорисливою  добротою. Виготовляючи свої шедеври з різними узорами, майстриня ручної роботи і мама   п’ятьох  дітей Марина Сергіївна  Іванова просить для всіх людей і для рідної  України здоров’я  та  миру.

Михайло ОПАРИСТИЙ.

Світлини з домашнього архіву Іванових

Leave a Reply