Медики розповіли про користь вживання сала

Сало – унікальний продукт, про користь і шкоду якого постійно ведуться дискусії. Незважаючи на те, що це жир, було неодноразово доведено: воно неймовірно корисно для нашого організму, тому що містить багато вітамінів і цінних речовин.

Про це пишуть ЗМІ.

Дослідники з Мюнхенського університету відзначили, що свиняче сало містить арахідонову кислоту, яка входить до складу життєво необхідного вітаміну F. Завдяки їй нормалізується кровообіг і діяльність серцево-судинної системи, в також ця кислота зміцнює кісткову тканину і імунну систему.

Також до складу сала входить олеїнова кислота, яка покращує роботу печінки і нирок, а ще запобігає розвитку атеросклерозу – хронічного захворювання, при якому страждають стінки судин. Вивчивши склад сала вчені з Німеччини  дійшли  висновку, що цей продукт можна додати в список доброчинних тваринних жирів і навіть порекомендували вживати невеликий шматочок сала щодня, особливо людям з серцевими проблемами.

Токсикологи з Вищої медичної школи Торонто теж вивчили мікробіологічний склад сала і встановили, що воно сприяє виведенню з організму отруйних речовин, зокрема, радіонуклідів.

Джерело: https://changeua.com

Leave a Reply