МЕРИ – ЗА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ

Балтський міський голова Сергій Мазур взяв участь в роботі конференції на вищому рівні «Сприяння сталому розвитку країн Східного партнерства» в Єревані.
Понад 350 представників центральних, регіональних та місцевих органів влади країн Східного партнерства зібралися в Єревані, столиці Вірменії, на конференцію високого рівня, щоб оголосити про запуск нових ініціатив ЄС, спрямованих на підтримку сталого розвитку та економічного зростання в країнах Східного партнерства.
На конференції Європейський союз оголосив про запуск нової ініціативи «Мери за економічне зростання» у сфері розвитку бізнес-сектору і початок другого етапу проекту «Угода мерів-Схід» в країнах Східного партнерства у сфері енергоефективності. Ці проекти спрямовані на зміцнення співпраці між місцевими органами влади та представниками громадянського суспільства щодо посилення контролю, обміну досвідом, розвитку дієвих та ефективних адміністративних механізмів для досягнення та реалізації політики місцевого розвитку.
Міжнародна конференція організована Європейською комісією спільно з Міністерством територіального управління та розвитку Республіки Вірменія, Конференцією регіональних і місцевих органів влади країн Східного партнерства і проекту «Угода мерів-Схід».
«Європейський союз усвідомлює, що потенціал місцевих органів влади стати ефективними учасниками розвитку залежить від наявності ефективної системи відносин з іншими рівнями управління та дієвої національної політики. Ми розуміємо, що в умовах сучасності місцева влада розглядається в якості важливих гравців змін, що мають власні програми розвитку. Тому участь у міжнародних заходах вищого рівня подібного спрямування представляє для нас можливість придбання досвіду, який буде застосований в нашій повсякденній роботі», – вважає учасник конференції на вищому рівні, Балтський міський голова Сергій Мазур.

Підвищення мінімальної зарплати не призведе до «зрівнялівки» – Володимир Гройсман
Підвищення мінімальної заро бітної плати удвічі з 1 січня не призведе до так званої зрівнялівки заробітних плат українців. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання уряду щодо розгляду проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», повідомляє прес-служба уряду. «Жодної «зрівнялівки» не буде», – заявив прем’єр-міністр. Володимир Гройсман зауважив, що подібна інформація поширюється антидержавними політичними силами, які намагаються переконати суспільство, що підвищення мінімальної заробітної плати не відбудеться і є неможливим. Прем’єр-міністр наголосив, що підвищення мінімальної заробітної плати є реальним. «З 1 січня в Україні кожен працюючий громадянин буде отримувати не менше 3200 грн. Це реальність», – підкреслив він. Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн – є реальним кроком боротьби з бідністю, наголосив голова уряду. За його словами, кошти на таке підвищення є в реальній економіці та не потребують додаткової емісії грошей. Уряд також відв’яже від показника мінімальної заробітної плати будь-яке зростання заробітних плат для чиновників, суддів чи прокурорів, зазначив прем’єр-міністр. «Ми забезпечимо абсолютну соціальну справедливість», – підкреслив Володимир Гройсман.

Leave a Reply