МЕТА-захист прав, свобод і законних інтересів дітей

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД
Співробітники сектору превенції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області спільно зі службою у справах дітей Балтської РДА днями здійснили профілактичний рейд на території сіл Пужайкове, Піщана та Чернече по сім’ях з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також по сім’ях, де є діти під опікою. Всього обстежено умови проживання в 10 сім’ях, де виховуються 20 дітей.
У зв’язку з початком опалювального сезону, особлива увага приділялася родинам, які мешкають у будинках з пічним опаленням. Члени рейдової групи акцентували увагу дорослих на необхідності перевірки приладів опалення перед їх експлуатацією, додержання норм пожежної безпеки. Також членам сімей роз’яснювалося поняття «чадний газ», надавалася інформація про причини виникнення пожеж, їх наслідки.
Також перевірено інформацію, отриману від мешканців села щодо порушення прав дітей в сім’ях. Виявлено дві родини, в яких умови проживання дітей не відповідають санітарно – гігієнічним нормам. Батьки ознайомлені з вимогами законодавства з питань захисту прав та інтересів дітей, попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Батькам визначено конкретні терміни для приведення житлових приміщень у належний стан, а також складено 2 адміністративних протоколи, передбачені ст.184 ч.1,2 КУпАП(невиконання батьками батьківських обов’язків по вихованню своїх дітей), винесені постанови по справі про адміністративні правопорушення. У випадку невиконання батьками рекомендацій, ігнорування своїми безпосередніми обов’язками, буде порушено питання відібрання від них дітей .
Сектор превенції Балтського ВП ГУ НП.

Leave a Reply