Миколаївські поліцейські притягли до адміністративної відповідальності непутящу матір, безвідповідальну продавчиню та лайливого школяра, знайшли крадія запчастини до сівалки

У Новопетрівці Миколаївського району фахівці ювенальної превенції спільно зі службою у справах сім’ї, дітей та молоді виявили 15-річного підлітка, якого мати-одиначка залишила самого у холодному та не зовсім чистому будинку. Зі слів неповнолітнього, так, без харчів, він проживав декілька днів. Сама ж жінка, знехтувавши інтересами сина та своїми обов’язками по вихованню та догляду за ним, поїхала за 20 кілометрів до іншого села влаштовувати особисте життя. Виправдовуючи матір, хлопець пояснив, що залишився, бо не хотів кидати рідну школу та друзів-однолітків. За час відсутності матері підліток харчувався у шкільній їдальні та сам порався по господарству.
«Хлопця оглянув лікар-педіатр. На щастя, він повністю здоровий, – зазначив інспектор ювенальної превенції Олег Івахов. – Матір же притягнули до відповідальності за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачене покарання у вигляді попередження або штрафу від 850 до 1700 гривень».
У селі Ісаєве до адміністративної відповідальності притягнуто працівницю одного з місцевих барів, яка продала алкогольний напій неповнолітній. Дівчина святкувала 16-річчя й замовила собі самбуку, а її подруга відзняла «визначну подію» на мобільний телефон і поділилася нею в Інтернеті.
«Ця новина швидко дійшла до нас і тепер продавчиня розважального закладу, згідно з ч. 2 ст. 156 (продаж алкогольних напоїв неповнолітнім особам) КУпАП, за свій неправомірний вчинок сплатить штраф від 510 до 1700 гривень», – розповів поліцейський.
У селі Андрієво-Іванівка «відзначився» 17-річний учень однієї з місцевих шкіл. На зауваження вчителя про гучне прослуховування музики він відреагував нецензурною лайкою. За це відносно неповнолітнього складено протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП.

  • Миколаївське відділення поліції в Одеській області.
  • Leave a Reply