Мобільно-діагностичні комплекси – для закладів первинної ланки

Медичну допомогу у приймально-діагностичному відділенні Балтської ЦРЛ зможуть отримувати й мешканці Кодимського, Савранського та Любашівського районів. Невдовзі відділення невідкладної допомоги (еmergency department) буде відкрито у кожній районній лікарні.

На облаштування еmergency department в Балті витрачено майже 3,8 мільйона гривень (з них 2,5 – з обласного бюджету на придбання цифрового рентген-апарату). Про це повідомив голова облдержадміністрації Максим Степанов під час зустрічі з працівниками медичних закладів північних районів області, що відбулася під час його робочого візиту в Балту.

Її учасники відверто обговорили проблеми галузі, не оминувши питання забезпеченості закладів обладнанням, кадрової політики, підвищення заробітної плати, дорожнього будівництва, налагодження швидкісного Інтернет-зв’язку тощо.

В ході спілкування Максим Степанов повідомив, що Одеська область бере участь у пілотному проекті з реформи екстреної медичної допомоги.

«В результаті проекту ми придбаємо 130 автомобілів швидкої та оновимо парк. І п’ять автомобілів маємо передати для Балтського, Кодимського та Савранського районів», — зазначив він.

Голова ОДА також відвідав Балтський центр ПМСД, де передав шість мобільно-діагностичних комплексів для закладів первинної ланки Балтського району. Це дозволить працівникам ФАПів та амбулаторій на основі проведених обстежень координувати встановлення точного діагнозу на місцях.

Leave a Reply