МІСЬКВИКОНКОМ: у 2019 році діятимуть нові тарифи

Вчора на черговому засіданні міської ради затверджено перелік об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт на 2019 рік, в тому числі – при вчиненні адміністративних правопорушень. Отже, згідно з рішенням виконкому, КП «Балтакомунсервіс» прийматиме наступного року осіб, притягнутих до адмінвідповідальності , на платні суспільно корисні роботи (за умов наявності бюджетного фінансування на оплату праці). А порушники облаштовуватимуть та ремонтуватимуть об’єкти благоустрою міста, підрізатимуть та вирубуватимуть (чи, навпаки – садитимуть) дерева і кущі, знищуватимуть бур’яни. На них чекає участь у прибиранні стихійних сміттєзвалищ, узбіч доріг, кладовищ на території ОТГ, комплекс робіт з прибирання паркових та рекреаційних зон, озеленення територій, очищення тротуарів та пішохідних містків від снігу, посипання їх піщано-сольовою сумішшю під час ожеледиці тощо.

Члени виконкому своїм рішенням встановили плату за послуги проживання в міському готелі Балтського комунального комерційного підприємства «Бригантина» з 1 січня 2019 року. Так , номер «Люкс» на дві особи коштуватиме 280 грн. за добу, «Двомісний підвищеної комфортності» – 225 грн. за добу, «Двомісний» -140 грн. за добу, «Трьохмісний» – 120 грн. за добу, «Чотирьохмісний» -110 грн. за добу. Серед додаткових послуг – скажімо, прийняття душу, коштуватиме 30 гривень.
Виконком також погодив тарифи на послуги КП «Балтаводоканал». Так вивезення рідких побутових відходів з 01.01.2019 року коштуватиме для підприємств, організацій та населення 68,20 грн/ м.куб. Тарифи на послугу з централізованого водопостачання з 01.01.2019 року становитиме: для населення – 21,41 грн./куб.метр, для бюджетних та інших організацій – 32,98 грн./куб.метр. Тарифи на водовідведення для населення -25,47грн./куб.метр, для бюджетних установ ти інших споживачів – 32,65 грн./куб.метр.
Серед інших нововведень за рішеннями виконкому, – розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вулиці Любомирській, 244, в Балті (тут буде кав’ярня), а також нових білбордів на території міської ради. А от торгівлі хотдогами в центрі міста вже не буде (виконком задовольнив відповідну заяву суб’єкта підприємницької діяльності).

Інші питання порядку денного носили суто технічний характер і стосувалися, зокрема, зняття з погосподарського обліку житлових будинків, присвоєння адрес об’єктам, підтвердження (уточнення) адрес земельних ділянок, затвердження акту обстеження насаджень, що підлягають знесенню в зв’язку з незадовільним станом тощо.

Leave a Reply