Міський голова – під пильним оком молоді

Про це Сергій Мазур сам написав на своїй сторінці у Фесбуці:
«Мені подобається спілкуватися з молоддю, саме тому намагаюся в напруженому робочому графіку знаходити час для зустрічей з юними жителями громади.
В рамках проекту «1 день з міським головою», який, до речі, є однією з молодіжних ініціатив, що діє з початку моєї каденції на посаді міського голови (з 2010 року), протягом дня працювали під пильним оком представників молодіжної ради Балтщини. Точніше, працювали разом.
Під час апаратної наради з керівниками галузей обговорювали важливі питання, планували робочий тиждень. Відвідали кілька важливих для нас об’єктів – будівництво кінотеатру, спортивного комплексу, Балтську центральну районну лікарню.
Кінотеатр все більше набуває закінченого вигляду. Викладена плиткою прилегла територія. Закінчуються зовнішні роботи з облицювання фасаду. Будівля виглядає сучасно і елегантно.
Приємно порадував темп внутрішніх робіт: відчутно змінилася велика зала. Вже майже завершено роботи з оновлення стелі, утеплені стіни.
Як розповів директор кінотеатру Олександр Зільберман, при виконанні робіт максимально витримані усі вимоги та стандарти, враховані потреби людей з особливими фізичними можливостями.
Наразі до остаточних робіт підготовлено фойє, незабаром почнеться його фарбування.
Задоволений темпом і якістю виконання реставраційних і ремонтних робіт.
Підлітки мали нагоду самі переконатися, які масштабні проекти ми реалізуємо, як намагаємось розвивати медичну сферу, спортивну, культурну.
Бачив непідробну цікавість юних балтян, блиск в їхніх очах, підтримку наших дій. Переконався: діємо правильно, є в ім’я кого працювати і розбудовувати Балтщину. І ще: маємо потужну команду однодумців, з великим потенціалом і морем енергії. А досвід – справа часу: хто має бажання – матиме і професійність, і знання, і відповідне прагнення змінювати на краще Балтщину і Україну».

Leave a Reply