Наш земляк, визначний письменник і науковець, лауреат багатьох літературних премій, професор, академік Богдан Сушинський удостоєний престижної Міжнародної літературної премії ім Джека Лондона за 2019 рік (США, Сан-Франциско)

8 січня 2019 року Богдана Сушинського, відомого письменника, автора близько 60 пригодницьких романів, професора Університету «Львівський Ставропігіон» відзначено престижною Міжнародною літературною премією ім. Джека Лондона за 2019 рік. Як зазначається в рішенні Міжнародного журі (голова Алекс Клас, США), за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, цю премію Богдану Сушинському присуджено «за визначну літературну діяльність».
Відомо, що Богдану Сушинському належить низка популярних історико-пригодницьких романів, таких як: «Полюс капітана Скотта», «Острів приречених», «Антарктида: четвертий рейх», «Жереб вікінга», «Субмарини ідуть у вічність», «Шабля, освячена Римом», «Ріка убієнних»; циклу з 6-и романів «Французький похід»; 20-томної епопеї «Війна імперій» про Другу світову війну та ін.
Нагадаємо, що 2018 року Богдана Сушинського було відзначено Міжнародною літературно-мистецькою премією ім. Пантелеймона Куліша, заснованою Міжнародною літературно-мистецькою Академією України (Київ) та Всеукраїнською премією ім. Ірини Вільде (Львів). І що станом на 1 січня 2019 року він є автором 210 книжкових видань ( 12 з них вийшли друком 2018 року!).
За традицією, лауреатів поточного року Міжнародної літературної премії ім. Джека Лондона оголошують у січні, з нагоди дня народження цього американського письменника – 12 січня 1876 року.
(За матеріалами світових агенцій).

Редакція “ВІ” з радістю сприйняла цю звістку і щиро вітає
письменника, який любить Балту і твори якого з задоволенням читають на Балтщині, з високою відзнакою його літературних досягнень .Зичимо Богдану Івановичу здоров’я, натхнення, нових

Leave a Reply