На півдні України виявлені великі запаси газу

Єдине в Україні геолого-розвідувальне судно “Шукач” виявило 35 млрд кубометрів газу на північно-західному шельфі Чорного моря (Одеська область). Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Держслужби геології і надр України Микола Бояркін, передає Кореспондент з посиланням на Укрінформ.

“Той факт, що Україна відновила пошук нафти і газу на шельфі Чорного моря, свідчить про величезний крок вперед в геологорозвідці України. За нашими оцінками, запаси газу становлять не менше 40 млрд кубометрів газу на площі 7 тисяч кв. км Північно-західного шельфу Чорного моря”, – сказав Бояркін.

Він підкреслив, що Україна має достатньо ресурсів для забезпечення власних потреб газом і має можливості його добувати самостійно.

“40 млрд кубометрів – це самі мінімальні цифри, які можна було назвати, адже тільки на двох обстежених ділянках згаданої площі в 7 тисяч кв. км вже знайдено близько 35 млрд кубометрів газу. Ще залишається обстежити шість ділянок, на яких запаси також вельми значні” , – зазначив Бояркіна.

Leave a Reply