На півночі Одещини райони поділять не більш як на дві ОТГ

Кабінет Міністрів затвердив перспективний план Одеської області. На карті з конфігураціями громад, яку опублікував у Фейсбуці голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций, видно, що поділ Балтського району відбудеться, як і планувалось, на дві ОТГ – Балтську та Піщанську.

Цікаво, що серед інших північних районів, які пропонується об’єднати в один – з центром у Подільську, також спостерігається поділ в основному на дві ОТГ: Кодимський – Кодимська та Слобідська ОТГ, Любашівський – Любашівська та Зеленогірька ОТГ, Ананьївський – Ананьївська та Долинська ОТГ, Захарівський – Захарівська та Затишанська ОТГ,  Подольський  – Подільська та Куяльницька ОТГ.    У межах Савранського та Окнянського районів діятиме по одній ОТГ. Всього в області пропонують створити шість районів.

Принцип «одна громада — один район» реалізовано  також в Ренійському районі.

Набільшу кількість громад матимуть Біляївський (9 ОТГ) та Овідіопольський (7 ОТГ) райони.

Окремими громадами залишаться міста Одеса та Теплодар. За словами Максима Куцого, Теплодарська ОТГ буде найменшою за розміром — всього 7,3 км².

Болградський район поділено на 5 громад. Це найбільш конфліктне питання вирішено з урахуванням інтересів місцевих жителів та після проведення низки консультацій з Міністерством закордонних справ та Кабінетом Міністрів, – зазначив Максим Куций.

 

 

Leave a Reply