Незаконні зберігання зброї, обіг наркотичних засобів та вирубування дерев найбільше турбують правоохоронців

Перед депутатами зі звітом про підсумки діяльності прокуратури за перше півріччя 2018 року виступила заступник керівника Котовської місцевої прокуратури Тетяна Ковальчук.
З відповідною інформацією виступив також в. о. начальника відділу поліції Віталій Мельниченко, акцентуючи увагу на проведенні профілактичних заходів щодо запобігання скоєнню злочинів та стану злочинності за місяць свого перебування на посаді.
— У нас було проведено комплексне відпрацювання району. За цей час розкрито 20 злочинів, 16 з яких вже направлено до суду. Хотілось би звернути вашу увагу на те, що з цих 20 злочинів, 4 пов’язані з незаконним обігом зброї. Це не звичайні мисливські рушниці, а вилучення тротилу, двох пістолетів, обрізу (у раніше засуджуваної особи), — інформував Віталій Мельниченко і закликав мешканців громади бути уважними та небайдужими, запевнивши, що завжди готовий прийняти кожного.
За його словами, незважаючи на певні позитивні зрушення, все ще залишається актуальною боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів. Тільки протягом серпня виявлено п’ять таких злочинів. Не залишилась поза увагою правоохоронця й незаконна вирубка дерев та кількість ДТП на дорогах району, що також не може не викликати тривоги.
У відповідь міський голова Сергій Мазур пообіцяв: як тільки лісові насадження буде передано у власність громади (це має статися у 2019 році), контроль буде посилено. А поки що він закликав старост уважніше підходити до проблеми незаконного вирубування дерев і своєчасно інформувати про подібні випадки на підпорядкованій території.

Leave a Reply