НЕХАЙ ЖИТТЯ БУДЕ В ЖІНОК ЩАСЛИВИМ І ПРЕКРАСНИМ!

Серцям жіночим вже пора співати весняну пісню про богинь краси! Але  в морозну ніч  випав лапатий сніжок. Та не вдалося йому зіпсувати настрій  численним учасникам свята з нагоди 8 Березня, які  зібралися в затишному  Борсуківському сільському клубі. Адже вітали їх дзвінкоголосі й талановиті  діти, онуки й правнуки – школярі й вихованці  дитячого садочка. Це була перша частина урочистого заходу. Ледь вона закінчилася – на сцену піднялися  самодіяльні артисти народного козацького хору «Будьмо», добре знані в селі. І зазвучала задушевна  вітальна пісня. А потім про прихід весни сповістила інша – жіноча й зворушлива  «Прилетіли вже гуси з вирію». Усім мамам присвятив пісню «Мамо, вечір догоря» дует у складі Любові Зінченко і Таїсії Крисько.

Прекрасним  чарівним, люблячим мамам хор дарує прем’єру пісні «Вишита перлина».

Багато жіночих імен вписалося в історію села Борсуки, які трудилися й тепер  самовіддано працюють на цій благодатній землі. Серед них – Ярослава Іванів, Ірина Борбела, всі, хто допомагає створювати чудову ауру народознавства, пропагує мистецтво, звичаї та обряди. Учасники хору виконали для них пісню «Вишитий рушник» (солістка – Алла Косогорова, яка саме того дня була іменинницею).

Ведучий заходу Петро Ткач розповів хвилюючу легенду про жінку. «Тобі, сину мій, треба зрозуміти, що краса жінки не в її одязі, зачісці чи манікюрі. Краса жінки –  в очах, які відчиняють двері  до її серця, де живе любов», – такими словами вона закінчилася. Хор з натхненням виконав   цілу низку веселих українських пісень про жінок і про кохання. Очі присутніх в залі глядачів випромінювали радість , а руки невтомно й вдячно  аплодували.

Тепло привітали всіх жінок зі святом весни й подякували колективу «Будьмо» ( керівник Василь Віхренко) за гарний виступ  староста  старостинського округу №1 Балтської громади Лідія Михайлюк, її заступниця в с. Борсуки  Тетяна Борбела, завідувачка клубу Ірина Борбела, голова ветеранської організації Борис Меланич, який вручив  учасницям хору червоні троянди.

Павло ІВАНОВ.

Leave a Reply