Не нашкодь: за що у Біляївській громаді будуть штрафувати власників корів

Інспекція з благоустрою Біляївської міської ради нагадує власникам корів один з пунктів правил благоустрою – п 6.4.8.: власники домашніх тварин зобов’язані прибрати з міської території екскременти за своїми тваринами. Попри неодноразові роз’яснення, бесіди, більшість продовжує ігнорувати цю вимогу. І це змушує інспекцію вдаватися до жорсткіших заходів.

Мова йде, передусім, про корів, яких виганяють на пасовиська. Коли вони повертаються ввечері додому міськими вулицями, залишають після себе багато “сюрпризів”.

– Впевнена, що ця проблема знайома багатьом мешканцям, коли, йдучи або їдучи вулицею, ви, у прямому сенсі, можете втрапити у не дуже приємну ситуацію – випорожнення, які залишили корови на шляху з пасовиська додому, – пояснює інспекторка Катерина Калачук. – Авто колесами можуть розтягнути їх далеко по асфальту. Ми аж ніяк не нівелюємо значимість цих тварин, які забезпечують мешканців молочною продукцією, просимо лиш власників відповідально ставитись до їх утримання, як це роблять у цивілізованих містах та селах. Зустрічайте своїх тварин і прибирайте за ними екскременти з дороги.

Окрім цього, зауважила інспекторка, часто корови, які повертаються без контролю господарів, бо ті вважають їх розумними і самостійними, роблять шкоду зеленим насадженням, нівечать дерева, кущі,витоптують квітники. Неодноразово такі ситуації траплялися у Біляївці, і про це розповідали самі жителі.

За словами Катерини Калачук, ця проблема існує не лише у Біляївці, а й в інших населених пунктах громади. І її треба вирішувати.

Джерело: https://bilyayivka.city

Leave a Reply