Низький вам уклін і найкращі слова, люди в білих халатах!

Медичні працівники відіграють важливу роль в житті кожного з нас. У їх дбайливих руках знаходиться найдорожче, що є у людини, – життя та здоров’я. Про це, висловлюючи щирі слова подяки за самовідданість, доброту, вірність обраній професії, говорили керівники міста і району під час урочистостей з нагоди професійного свята медиків, які відбулися у затишній залі педагогічного училища. Останнім часом медична галузь отримала новий імпульс і, реформуючись, набуває якісно іншого статусу, – йшлося у вітаннях секретаря міської ради Тетяни Матлашевської, голови районної ради Олексія Пантілєєва та голови райдержадміністрації Романа Кацмази.

Не випадково праця кращих представників сфери охорони здоров’я була гідно оцінена на обласному та районному рівнях, у об’єднаній територіальній громаді: очільники міста і району вручили почесні грамоти та нагороди медикам, які трудяться у центральній районній лікарні, міському та районному центрах ПМСД, сільських медичних закладах, у військових частинах.

Зокрема, розпорядженням голови обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено Почесними грамотами головного лікаря центральної районної лікарні Олександра Бурлаку, завідувача дитячого відділення Миколу Затулу та завідувача Переймського фельдшерського пункту Володимира Коваля, а також цінним подарунком (наручним годинником) – завідувача хірургічного відділення ЦРЛ Олександра Вододюка. За наказом директора департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення облдержадміністрації Почесну грамоту отримала лікар загальної практики-сімейний лікар Балтського центру ПМСД Валентина Ряба. Чимало лікарів та медичних сестер нагороджені почесними грамотами районної та міської рад, райдержадміністрації, а також – відділу охорони здоров’я міської ради і медичних закладів громади та району.
З нагоди професійного свята медпрацівників відбувся чудовий концерт.

Leave a Reply