Новини від четверга до четверга

Загальна потреба нашого району на 2017 рік на виплату субсидій та інших соціальних гарантій з державного бюджету становить 14 млн. 979 тис. 700 грн. Невиплаченими станом на 1 грудня 2017 р. залишались 9,1 млн. гривень (в т.ч. пільги – 1,9 млн. грн., субсидії -7,2 млн. грн.). Але, як повідомляє управління соціального захисту населення Балтської РДА, завдяки активному сприянню голови облдержадміністрації Максима Степанова, який особисто тримає під контролем ситуацію виділення цих коштів з бюджету України для потреб Одеської області, на погашення вищевказаної заборгованості вже надійшло з державного бюджету 6,8 млн. грн.Найближчим часом вони будуть виплачені отримувачам субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу та на пільги ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам державної пожежної охорони та іншим, передбаченим законодавством категоріям. Виплата залишку очікується до кінця грудня поточного року.


Позавчора відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, під час якого обговорено питання стратегії розвитку закладів культури в умовах децентралізації (планування і дійсність) та хід надання пільг і допомог воїнам АТО, мобілізованим з території району та їхнім сім’ям. Члени ради також заслухали інформацію про роботу Держпродспоживслужби.


Відбулися зустрічі міського голови Сергія Мазура з активною молоддю громади. Так, жваво пройшли бесіди з учнями НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум», НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» та ВНКЗ «Балтське педагогічне училище». Молодь виявляє активну позицію щодо участі в житті громади. Є цікаві ідеї та пропозиції, які будуть інтегровані в життя за безпосередньою участю прогресивної молоді та за підтримки влади, – йдеться на сайті відділу сім’ї, молоді та спорту міськради.
Напередодні Новорічних свят в Борсуківському музеї відбулися посиденьки. На захід запросили жительок села Марію Тисячну, Лідію Побережну Ірину Андрусяк, ЛюбовШпак, Галину Ліповську, а також були присутні працівники та вихованці НВК, працівники ФАПу, старостату, культури і гості. В затишній домашній атмосфері відбулася зустріч трьох поколінь.
– Ця зустріч надихає нас передавати у спадок теперішньому та прийдешньому поколінням традиції та обряди, які були започатковані нашими пращурами. Жінки поважного віку розповідали легенди, цікаві історії із свого життя, співали обрядових пісень. Ця зустріч залишила гарний слід в серцях її учасників -, повідомила Ірина Борбела з Борсуків.


Завершився перший етап проекту «Дорослішаємо разом», метою якого є ознайомлення вихованців дитячих садочків із закладами позашкільної освіти та визначення своїх уподобань. Дуже цікаву презентацію книжок підготували працівники міської дитячої бібліотеки на тему «Пожежна безпека». Потім дітлахи змогли засвоїти ці правила з улюбленими героями мультфільмів, які до них завітали завдяки КЗ «Балтський будинок культури». Загалом всі весело та корисно провели час. Проект триває, тому ми сподіваємось, що і надалі малечі буде дуже цікаво, – інформує Ірина Нестеренко з Балти.

 

Leave a Reply