НОВИНИ ГРОМАДИ КОРОТКИМ РЯДКОМ

На автошляху Р-75 Криве Озеро – Балта ведуться ремонтні роботи. Фінансування здійснюється з обласного та державного бюджетів. Заплановано виконати ремонт на площі 25000 кв.м. Тепер водії їздять по відремонтованому шляху з задоволенням.

Рішенням дванадцятої сесії міськради обов’язки по веденню військового обліку призовників та військовозобов’язаних в селах об’єднаної громади покладено на сільських старост.

Протягом поточного року Балтським РАГСом зареєстровано 119 шлюбів. Минулої суботи в місті відбулося 6 весіль, тож нареченим, які традиційно здійснюють фотосесії в найгарніших куточках Балти, довелося… стояти в черзі.

В територіальній громаді  створено п’ять культурно-освітніх округів: Балта; Пасицели-Білине; Мирони-Оленівка-Кармалюківка-Євтодія-Борсуки-Обжиле; Козацьке-Коритне-Пасат; Андріяшівка-Бендзарі-Немирівське-Гольма.

Затверджено в новій редакції статут комунального закладу міськради «Дитячо-юнацька спортивна школа».

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Балтський будинок культури». Переможцем вийшов Анатолій Хіміч, який досі працював директором центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.

Відбулося злиття Борсуківської ЗОШ 1—111 ступенів Балтської міськради та місцевого дошкільного закладу «Казка» й створено навчально-виховний комплекс «Борсуківська загальноосвітня школа 1 ступеню – дошкільний навчальний заклад міської ради».

В с. Андріяшівка об’єднаної територіальної громади створено орган самоорганізації населення «Сільський комітет села Андріяшівка».

Продовжено термін дії договору безоплатного користування приміщенням комунальної власності по вул. Поштовій ,10/2, укладеного в листопаді 2013 року між міськрадою і районною громадською організацією інвалідів.

Дванадцята сесія міськради затвердила кошторисну документацію на капітальний ремонт вікон та дверей ДНЗ «Ясла-садок №7 «Сонечко».

В с.Перельотах в одній з садиб загорілась літня кухня. МНСники примчали на виклик з двома тоннами води , якої вистачило на п’ять хвилин. Поки шукали , де ще взяти води, селяни гасили пожежу власними силами. Однак ввечері споруда знову спалахнула і пожежникам вдруге довелося її рятувати.

 

Leave a Reply