Новини громади коротким рядком

Один із проектів Балтської громади,- капітальний ремонт Обжильської амбулаторії, схвалений Кабінетом міністрів України, може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Роботи вже ведуться. Має сучасний вигляд відремонтована будівля, але внутрішні роботи потребують часу та залучення фахівців різних спеціальностей.

За словами міського голови, який під час робочої поїздки відвідав цей важливий соціальний об’єкт, тут будуть створені комфортні умови для роботи та проживання лікаря, який надаватиме своєчасну і якісну допомогу мешканцям сіл Обжиле і Березівка: «Модель доступності та якості медичних послуг, яку ми сформулювали, будується саме в цій амбулаторії. Комфорт життєдіяльності медичного персоналу стимулюватиме його професійну активність»,-сказав Сергій Мазур.

В селі Андріяшівка днями впорядковано сміттєзвалище. За активну допомогу у прибиранні оголошено подяки М.В. Обертуну та трактористу М.В.Колеснику.

В місті Балта активно розпочали благоустрій закріплених територій представники місцевого бізнесу.Серед них, для більш якісного обслуговування балтян, -магазин “Сомік”.

Балтський міський дитячий садочок №11 “Журавонька” отримує друге життя – тут тривають масштабні ремонтні роботи.

Триває процес реалізації Інфраструктурних проектів у рамках реформи децентралізації. Сьогодні це Балтська загальноосвітня школа- колегіум. Трудовий колектив закладу протягом літнього періоду виконав роботи в навчальних класах та коридорах. За рахунок державних коштів ведеться ремонт фасаду та благоустрій території.

Завдяки спільній праці старости с.Білине О.Т. Рашкован та колективу КП “Балтакомунсервіс” на території села активно ведеться розчищення бордюрів по центральній вулиці. Використовуючи нову автовежу, працівники КП нейтралізували в Білиному стихійні дерева.

Leave a Reply