НОВИНИ ГРОМАДИ

ТРИВАЄ благоустрій міста. У різних його куточках відбуваються позитивні зміни. Цього разу повністю відновлено асфальтове покриття в районі пішохідного містка поруч з міським ринком (на знімку). Зроблено це за рахунок підприємців, які тут торгують. Витратити довелося близько 100 тисяч гривень.

 

ЗАГАЛОМ, Балта активно готувалася до святкування Дня міста. Комунальники провели колосальну роботу з облаштування територій: викошені місцини, спиляні сухі дерева, чагарники; сформували нові клумби, висадили декоративні рослини. До них натхненно приєдналася небайдужа громада. Учасники осінньої толоки, «озброївшись» граблями, вилами, віниками, пакетами для сміття, вийшли, щоб навести лад на вулицях.

 

СИЛА громади – в  ініціативах та діях  її жителів.Так з’явилася відремонтована сільська бібліотека вСаражинці. На початку вересня бібліотекар Альона Слободянюк ініціювала створення читальної  зали в новому форматі. Іван Слободянюк та Олег Довгошея змайстрували лавочки-диванчики, зручний круглий стіл і ще деякі елементи декору, які створюють читацьку атмосферу. Жінками – активістками було відшито м’яке покриття-сидушки, подушки, а стіни прикрасили тематичними фотошпалерами.

Креативні працівники оголосили флешмоб «Щоб це подарувати бібліотеці?». І понесли люди хто книжки, хто настільні ігри, хто пазли. Кабінет бібліотекаря теж зазнав серйозних змін завдяки Віталію Дмитрієву, який  надав фінансову допомогу для закупівлі лінолеуму, плінтуса, люстри та  стільця. Небайдужі  жителі  громади гуртом створили сучасний культурно-освітній простір.

 

 ЗАВДЯКИ  фінансовій підтримці підприємців, які ведуть свою  діяльність  в районі центрального ринку по вул. Уварова,  виконано  поточний  ремонт тротуарного покриття.  Тепер  заасфальтована  зона стала зручною для всіх категорій пішоходів.  Балтська міська рада щиро вдячна   підприємцям за співпрацю та допомогу у вирішенні питань благоустрою .

 

МІСЯЧНИК   благоустрою територій Балтської громади активно триває. Проведення рейдів та перевірок  виконання розпорядження міського голови щодо місячника з благоустрою покладено на постійнодіючу комісію  міської ради. Таке порушення закону, як спалення листя та сухостою ,  карається  штрафом від 340 до 1360 гривень   згідно зі  ст. 152 «Кодексу про адмінпорушення».

 

МОВ  поганих не існує в світі.  Чужу мову можна досконало вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя – так стверджують науковці. Так думають і працівники Балтської публічної бібліотеки, які створили відкритий для всіх бажаючих читацький простір. Зустрічі клубу «За покликом душі»  стали вже традицією вихідного дня. Літературний клуб – це читання у неформальній  атмосфері . Такий досвід допомагає учасникам краще оволодіти мовою та  не соромитися висловлювати свої думки. Зустрічі зазвичай проходять у неформальній атмосфері за чаюванням, коли обговорюються прочитані книжки, біографії письменників і миттєвості, що вразили.

 

 14  ГРУДНЯ поточного   року в  Балті   вперше відбудеться чемпіонат України з багатоповторного жиму. Спортсмени – аматори  Балти вибороли  це право -провести  7-й Всеукраїнський чемпіонат – виснажливими  тренуваннями, завдяки    своїм чемпіонським  амбіціям .

З історії перемог: вперше відбулися змагання з багатоповторного жиму на місцевому рівні три роки тому в Балтській школі №2 – гімназії. Далі були міжобласні турніри  та міжрегіональний  чемпіонат – 2018. І,  нарешті , у грудні цього року Балта стане  господаркою  Всеукраїнського чемпіонату. Реєстрацію вже розпочато і триватиме  вона до 1-го грудня. Більш детальна  інформація –  за телефоном 097 726 90 01 .

 

ІМЕНИННИЙ  марафон населених пунктів Балтської громади триває! 27 вереснявідзначилиДень села жителіОленівки.   Там  відбувся святковий   ярмарок, на якому  можна було  скуштувати  гастрономічні шедеври місцевих кулінарів, ознайомитися з виробами народних  промислів Оленівського краю . Порадував   мешканців і гостей святковий концерт, з любов’ю підготовлений місцевими жителями та самодіяльними колективами громади.

 

Leave a Reply