Новини ОТГ

У 2017 році був підписаний договір міської ради про співпрацю з м. Глибоким (Вітебська область, Білорусь). Цими днями делегація Балтської ОТГ на чолі з Сергієм Мазуром взяла участь в заходах з нагоди Вишневого фестивалю. Також відвідали соціальні об’єкти міста, обговорили питання розвитку інфраструктури.
— Впевнений, що ця співдружність не лише приємна, але й дуже корисна. Плануємо подальший обмін делегаціями, до складу яких увійдуть представники освітньої, культурної, медичної, спортивної сфер.Цього разу нашу громаду представляли діти та викладачі КУ «Балтська музична школа», — поділився думками міський голова.

___________________
Ліквідовано порив водопроводу біля скверу по вулиці Уварова. Щоб не зіпсувати асфальтове покриття, новий трубопровід працівники «Балтаводоканалу » простягали під дорогою. Напружена робота тривала протягом всього світлового дня. О 21 годині 30 хвилин вода з’явилася в будинках абонентів вулиць Уварова, Механізаторів та Садової.
Спеціалісти міської ради разом з головою мікрорайону № 34 Світланою Харитоновою провели виїзне засідання санітарної комісії з метою забезпечення належного санітарного стану на вулицях міста. Під час обстеження території проведено роз’яснювальну роботу з мешканцями мікрорайону та вручено попередження про порушення Правил благоустрою Балти ______________________

В Обжильському старостинському окрузі проведено звітно- виборні збори ветеранської організації.Звітувала її очільник Ніна Ніколенко.Староста Дмитро Форостяний висловив вдячність голові та членам організації за активність та корисні справи, вручивши Почесні грамоти.Сільська ветеранська організація за проведеною роботою посіла друге місце серед організацій Балтської ОТГ.

Leave a Reply