Новорічний ветеранський «вогник»

Районна ветеранська організація (керівник Валерій Бойченко) провела традиційну святкову новорічну зустріч в приміщенні ПП «Балтська швейна фабрика», водночас підсумувала виконану за минулий рік роботу і внесла зміни до складу президії ради ветеранів. На зустрічі були присутні представники влади міста і району, начальник управління соцзахисту населення Тетяна Подбельська, голова районної організації осіб з інвалідністю Надія Лєнц.
На урочистому «вогнику» від імені очільника Балтської районної ради Олексія Пантілєєва, депутатського корпусу та виконавчого апарату рай- ради привітала присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим керуюча справами виконавчого апарату Лариса Усатенко. Вона побажала, щоб всі були здорові, займалися тим, що приносить задоволення, аби ніколи не згасав у ветеранів вогник їхнього душевного тепла, яким вони зігрівають ближніх і тих, хто потребує уваги й піклування. А ще побажала побільше радісних миттєвостей, які перейдуть в приємні спогади, зустрічей з рідними та друзями.
Запальним співом розпочав свято колектив педагогів НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» .Подарували свої гарні виступи викладачі та учні школи мистецтв, постійні гості ветеранських зібрань, та аматори народного мистецтва з сіл Пужайкове, Гербіне і Гольма, які дали можливість всім згадати свою молодість. Завершився задушевний новорічно-різдвяний «вогник» цікавими колядками та віншуваннями колективу самодіяльного народного козацького хору «Будьмо».
З сайту райради•

Leave a Reply