Новорічні подарунки – від поліцейських – відділ поліції інформує

Ця казкова історія почалася п’ять років тому, коли поліцейські вперше прийшли в гості до діточок Балтської школи-інтернату. Поліцейські, відвідуючи підшефних – дітей-сиріт та тих, батьки яких потрапили у складні життєві обставини, намагаються підтримувати підлітків і розділяти з ними кожну подію, не забуваючи дарувати позитивні емоції та подарунки.
Цього разу з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят, за ініціативи керівництва ГУНП в Одеській області та підтримки небайдужих місцевих громадян, інспектор ювенальної превенції Юліанна Крисько та ст.інспектор ювенальної превенції Балтського відділу поліції Владислав Андрюшков привітали дітей солодощами та подарунками.
Як завжди, діти зустрічали гостей піснями, танцями та віршами. Щасливі посмішки, радість, сміх були присутні в залі.Балтські поліцейські чесно і сумлінно виконали свій службовий обов’язок.
За словами заступника начальника сектору превенції ,майора поліції Людмили Буберенко, допомога знедоленим дітям стала доброю традицією.
– Головне, чого їм не вистачає, – тепла і ласки, звичайного людського спілкування. Персонал інтернату робить все від нього залежне, але хіба добра і тепла буває багато? Ось чому ми і вирішили привітати дітей з новорічними святами, – сказала Людмила Буберенко.
Поліцейські побажали вихованцям навчального закладу щастя, здоров’я, любові, миру і благополуччя, яскравих подій, відмінного настрою та завжди вірити у добро, дива і здійснення бажань. Діти ж щиро подякували гостям за подарунки та піклування про них.

Leave a Reply