Новорічні подарунки медикам та пацієнтам

Для оснащення Балтської міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини придбано нове обладнання. Зокрема, сучасний електрокардіограф, ЭКГ – 300G. Електрокардіограма (ЕКГ) являє собою нескладне дослідження, проведене з метою отримання відомостей про стан серця. Лікар може запропонувати пацієнту зробити ЕКГ для оцінки ритму і провідності серця, виявлення блокад, розмірів передсердь і шлуночків, оцінки кровопостачання серцевого м’яза. Крім того, кардіограма є основою для визначення таких захворювань, як серцева недостатність, інфаркт міокарда, аритмія, пороки серця, а також порушення роботи легенів.

Але на цьому різдвяні подарунки від місцевої влади не закінчилися! Для Балтської міської АЗПСМ також придбано індикатор вимірювання очного тиску (транспальпебральний тонометр) на 16 тисяч грн., який забезпечує швидке, безпечне, безболісне вимірювання очного тиску через повіки. Коригувальні лінзи не є перешкодою для проведення тонометрії. Обстеження можна проводити як дорослим, так і дітям. Перед дослідженням немає відчуття страху, адже дане вимірювання не потребує анестезії та антисептичної обробки. Як зазначають медичні працівники – це є необхідним придбанням для КУ «Балтський центр ПМСД».

Також центр ПМСД поповнив матеріальну базу новими меблями для лабораторії, реєстратури, кабінетів сімейних лікарів і Cаll-центру. Тепер вони мебльовані сучасними столами, стелажами, стільцями і шафами на суму понад 180 тисяч гривень.

За матеріалами Балтського центру ПМСД•

Leave a Reply