ОБРАНО ГОЛОВУ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙРАДИ

Головою новоутвореного Подільського району обрано Софію Ходюк (колишня заступниця Куяльницького сільського голови (Куяльницька ОТГ) з економічних питань), її заступниками – Миколу Соколова та Петра Зейкана.

Коментуючи своє обрання, Софія Ходюк написала на своїй сторінці у Фейсбуці: «Дякую депутатам, які підтримали мене, і тим, хто не підтримав також, тримаємося в тонусі! Попереду у нас дуже багато роботи, регламент, бюджет, та головне, щоб ми працювали далі спільно і не забували, ким і для чого обрані! Дякую за довіру жителям, які віддали свої голоси за мене на виборах, я вас не підведу.»

На другій позачерговій сесії Подільської райради, що відбулася 26 грудня, затверджено склад постійних депутатських комісій, внесено зміни до Балтського, Любашівського, Окнянського, Кодимського районних бюджетів на 2020 рік; затверджено бюджет Подільської районної ради на 2021 рік. Також було делеговано окремі повноваження щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Подільського району Ананьївській, Окнянській, Балтській, Кодимській, Любашівській, Савранській районним державним адміністраціям.

Нагадаємо, що Подільський район після укрупнення включає в себе Ананьївську, Балтську, Кодимську, Подільську – міські; Зеленогірську, Любашівську, Окнянську, Савранську, Слобідську – селищні, Долинську, Куяльницьку, Піщанську – сільські територіальні громади. На його території проживає 230 тисяч осіб.

Leave a Reply