Одещина має шанс на подальше послаблення карантину

ОПРИЛЮДНЕНО показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 06.07.2020. Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності визначеним критеріям епідситуації в області. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому , протидію поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

Зокрема, Одеська область за усіма цільовими показниками отримала позитивний результат: завантаженість ліжок – 7,09% (цільовий показник – менше 50%), охоплення тестуванням 24,34 % (понад 24% на 100 тис. населення), виявлення – 7,80% (має бути менше 11%), динаміка (менше 10%) 3,67%.

Поки не мають шансів на послаблення карантинних заходів через перевищення цільових показників Волинська, Донецька, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернігівська області.

Leave a Reply