ОДЕЩИНА ПЕРЕТНУЛА МЕЖУ У 200 ТИСЯЧ ЩЕПЛЕНЬ ПРОТИ COVID-19

Наразі триває 5-й етап вакцинації населення. Це означає, що кожен українець, незважаючи на належність до групи професійного чи медичного ризику, може захистити себе від цієї хвороби. Кожен може обрати найближчий пункт щеплення або центр масової вакцинації, щоб щепитись. Станом на 26 липня на Одещині всього зроблено 216 897 щеплень: першу дозу отримали 150 934 особи, дві дози – 65 963 особи.

— Вакциною Covishield – першу дозу отримали 24 864 особи, дві – 1036 осіб. Вакциною Сoronovak – першу дозу отримали 49 361 особа, дві дози – 26 292 особи. Вакциною Pfizer – першу дозу отримали 57 019 осіб, дві дози – 15 910 осіб. АстраЗенека СкіБО – першу дозу отримали 14 470 осіб, дві – 22 725 осіб, Moderna – першу дозу отримали 5 220 осіб. Це гарний показник, який виводить Одещину на сьоме місце за кількістю щеплень серед регіонів України. По-друге, на минулому тижні нам вдалося вдвічі збільшити кількість вакцинальних центрів в області та перевести частину з них на щоденну роботу. Це має зробити вакцинацію ще доступнішою та зручнішою для одеситів і мешканців регіону, – зазначає директор департаменту охорони здоров’я Одеської облдерж-

адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва.

Тож на сьогодні лікарі відзначають, що відкладати отримання щеплення на вихідні не варто. Необхідно просто знайти найближчий до себе вакцинальний центр чи пункт та отримати дозу щеплення, аби якнайшвидше захиститись від COVID-19.

— У вакцинальних центрах стала доступною ще одна вакцина, на яку багато хто чекав, – Moderna. Тож тепер причин відтягувати вакцинацію стало ще менше – обирайте вакцину, якій ви довіряєте найбільше, та щеплюйтесь у зручному для вас місці, – додає Наталія Одарій-Захар’єва.

Прес-служба ОДА

Leave a Reply