Олексій Пантілєєв: «Другий етап децентралізації не можна затягувати»

Голова районної ради Олексій Пантілєєв взяв участь у роботі “круглого столу” на тему: “Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи”.
У заході, організованому Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», взяли участь народні депутати, керівники органів місцевого самоврядування, органів державної влади, експерти та науковці, представники міжнародних організацій.

Учасники засідання обговорили результати Проекту з моделювання спроможного районного рівня у Донецькій, Луганській, Тернопільській та Харківській областях, який реалізовувався Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», розглянули головні критерії моделювання субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою України, інструменти їх реалізації та необхідні кроки для розмежування повноважень органів місцевого самоврядування, як складової формування спроможних районів.
Також було обговорено першочергові завдання реалізації другого етапу реформи децентралізації влади та перспективи його законодавчого забезпечення.
Коментуючи теми, обговорені під час “круглого столу”, Олексій Пантілєєв зазначив: «Для забезпечення виконання поставлених завдань з впровадження другого етапу децентралізації не можна затягувати з формуванням нових районів, як одного з основоположних пунктів урядового плану».

Використано матеріали з сайту Верховної Ради.

Leave a Reply