Олексій Пантілєєв: «Співпраці з РДА, м’яко кажучи, немає…»

Керівник районної ради Олексій Пантілєєв під час свого звіту про діяльність у 2018 році дав негативну оцінку співпраці з райдержадміністрацією.

— На превеликий жаль, повинен констатувати, що її, м’яко кажучи, немає. Я з сумом згадую часи, коли кожен робочий тиждень розпочинався з розширених апаратних нарад, де спільно ставились конкретні завдання, будувалися плани на майбутнє. А сьогодні ми стали свідками того, як співробітники райдержадміністрації на чолі з головою влаштовують демарші замість того, щоб подякувати депутатам за спільну працю та прийняття районного бюджету на наступний рік, – сказав він та навів приклади позитивної співпраці з представниками інших гілок влади.

— Наприкінці 2017 року я звернувся до народного депутата України Олега Ляшка стосовно необхідності виділення коштів на проведення капітального ремонту в приміщенні КП «Балтська центральна районна лікарня» та гуртожитку для медиків. І вже в серпні 2018 року з державного бюджету було виділено 1 мільйон 279 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі гуртожитку та в листопаді 2018 року – 1 мільйон 486 тисяч гривень на капремонт будівлі ЦРЛ.

В жовтні 2018 року звернувся з листом до народного депутатаУкраїни Антона Геращенка з проханням допомогти придбати новий автомобіль для нашої пожежної частини. І вже в грудні 2018 року працівники Балтського відділу Головного Управління Державної служби надзвичайних ситуацій отримали довгоочікуваний спецтранспорт! Оце я розумію – співпраця!

Очільник району також розповів про співпрацю з депутатами обласної ради, завдяки якій вирішено низку інших проблемних питань:

— Майже двадцять років існувала проблема забезпечення населення села Ракулове питною водою, вона була найгострішою в Шляхівській сільській раді. Завдяки наполегливості та злагодженій роботі районної і сільської рад, за сприяння депутатів облради Олександра Остапенка та Анатолія Артеменка з обласного бюджету виділено 300 тис. гривень на відновлення водопостачання у Ракуловому.

Наприкінці минулого року відбулось урочисте відкриття після проведеного капремонту свердловини, заміни башти Рожновського та відновлення водопостачання. Цього року будуть продовжені роботи з прокладання мережі водопостачання до будинків мешканців села.

Олексій Пантілєєв також висловив вдячність за співпрацю депутатові обласної ради Михайлу Лазаренку, за сприяння якого в селі Плоске минулого року було встановлено автобусну зупинку, побудовано етнографічний комплекс «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» та два роки поспіль проводиться культурно – масовий захід «Коні, мої коні, я у вас в полоні!». В результаті освоєно майже мільйон власних коштів депутата.
Наш кор.

Leave a Reply