Ольга Іванівна «вирішила» проблему мамографа

В кабінеті телемедицини лікарі приймально-діагностичного відділення, обстеживши хвору, радилися з хірургом обласної клінічної лікарні Володимиром Войтишиним. Те, що сюди увійшла делегація на чолі з обласним керівництвом, стало прекрасним приводом для обговорення проблем. Пацієнтка, яка назвалася Ольгою Іванівною, радо поспілкувалася з головою ОДА Максимом Степановим.

– Краще в лікарню не потрапляти. Але якщо таке сталося, то хай лікування відбувається саме в прекрасних умовах, які створено тут, – сказала вона і одразу звернулась до керівника області з проханням посприяти, аби для Балтської ЦРЛ був придбаний мамограф, з допомогою якого виявляється рак молочних залоз на ранній стадії.

Максим Степанов пообіцяв, що наступного року цю проблему буде вирішено. Він також поспілкувався з Володимиром Войтишиним. Той підтримав балтських колег, озвучивши інші проблемні питання, котрі, на його думку, теж слід вирішити, аби діагностика хворих, які потребують екстреної допомоги, відбувалась у повному обсязі.

Leave a Reply