Оперативне оновлення щодо #російського_наступлення 27 березня 2022 року.

Тридцять другий день героїчного спротиву українського народу #російському_військовому_наступленні триває.
Російський ворог продовжує вести повномасштабну збройну агресію проти України.
Підрозділи РФ переїжджають на територію Республіки Білорусь. Ці заходи проводяться з метою ротації підрозділів, які зазнали значних втрат, зміцнення існуючих груп, поповнення продуктів, пального та боєприпасів, організації евакуації поранених та
Деякі підрозділи Збройних Сил Республіки Білорусь продовжують виїжджати на тренувальні поля.
На Поліссі ворог, під прикриттям артилерійського та літального вогню, продовжує консолідуватися на досягнутих рубежах, готуючись до ротації підрозділів.
На Сіверському напрямку ворог продовжує блокаду Славутича, не припиняє спроби взяти під контроль Чернігів. У районах Лук’янівка та Рудницьке ворог зазнав втрат та відступив.
На Слобожанському напрямку ворог намагається перегрупуватися на Сумщині. Під Харковом зосередив зусилля на поповнення поточних втрат. В районі Слов’янська ворог удосконалює інженерну техніку окупованих позицій. Сили оборони України відновили контроль над населеними пунктами Тростянець та Гусарівка.
На Донецькому напрямку окупаційні підрозділи намагаються захопити Попасну, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Маріуполь. У них немає успіху. Була здійснена невдала спроба штурму Красногорівки. Вони зазнали втрат і пішли.
У оперативному районі Таврійської окупанти росгвардії продовжують боротися з центрами опору на тимчасово окупованій території.
Українські воїни продовжують ефективно протистояти російським окупантам, відбивати ворожі атаки та поступово звільняють тимчасово окуповані ворогом території в окремих
Давайте переможемо разом! Зберігайте спокій! Слава Україні!

Leave a Reply