Оперативне оновлення щодо російського вторгнення в дію з 18:00 26 березня 2022 року

Тридцять перший день героїчного спротиву українського народу військовому вторгненню РФ триває.
Російські окупанти продовжують війну проти України.
Приховуючи реальну кількість кадрових та апаратних втрат, військове керівництво окупаційних сил намагається переконати власне населення у всіх досягнутих цілях, поставлених ЗСУ.
У зв’язку з нагальною потребою поповнення втрат окупантами проводяться заходи з прикритої мобілізації та вивезення техніки з довготривалого зберігання. Таким чином, для укладання відокремлених підрозділів 4-ї танкової дивізії зі складу 1-ї танкової армії танки Т-72 вилучено з довгострокового зберігання. За наявною інформацією, техніка знаходиться у вкрай поганому технічному стані та розібрана.
Російські окупанти продовжують активно користуватися транспортною мережею Республіки Білорусь. Відбувається збільшення кількості авіаперевезень військових вантажів з території РФ. У більшості своїй ворог використовує транспортні літаки Ан-124 для транспортування ракет різних типів, а також боєприпасів. Такий вид доставки використовується через блокування залізничних шляхів на деяких напрямках.
Населення Республіки Білорусь не підтримує залучення власних Збройних Сил до війни РФ проти України. У той же час група високопосадовців та генералів з Ради Безпеки РБ лобіює військову підтримку російської агресії та питання про відправку білоруських військ в Україну.
У населених пунктах Херсонщини спостерігається посилення терору місцевого населення окупантами. У будинках шукають учасників Антитерористичної операції / Joint Forces Operation, військовослужбовців, волонтерів та членів їх сімей. Чисельні випадки викрадення жінок та катування місцевих мешканців.
Також у деяких населених пунктах Чернігівщини окупанти примусово розповсюджують місцевому населенню так звану «гуманітарну допомогу» з метою створення пропагандистських повідомлень російськими ЗМІ.
На тимчасово окупованих територіях ворог продовжує нарощувати систему контрольно-пропускних пунктів з метою запобігання пересування місцевого населення.
Диверсійно-розвідувальні групи ворога, розташовані на Київщині, не припиняють спроб проникнення в столицю. Диверсанти перевдягаються в цивільний одяг та користуються автомобілями, краденими у цивільного
Ворог продовжує нести втрати на всіх напрямках. Українські сили оборони методично ліквідують російських окупантів.
Ми переможемо разом! Слава Україні!

Leave a Reply