Особливості реформ в Україні — різниця між «проектом» та «проєктом»?

На початку березня у Києві («Укрінформ») відбулася прес-конференція за підсумками обговорення Законопроєкту «Про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади». Законопроєкт напрацьований Українською асоціацією районних та обласних рад, яка стала організатором заходу спільно з Всеукраїнською асоціацією громад.

Зазначеним законопроєктом визначено, що в Україні діє трирівнева система місцевого самоврядування – муніципалітет-округ-область. На кожному з рівнів місцеві ради утворюють власні виконавчі органи, а їхніми очільниками стають голови відповідних рад. Строк повноважень органів місцевого самоврядування обраних на чергових виборах — становить п’ять років. Адміністративний нагляд за діяльністю органів місцевого самоврядування, а також центральної влади на місцях, здійснюють префекти. У разі необхідності, більшість актів префекта можуть бути скасовані або у судовому порядку, або Президентом, або Кабміном.

Як зазначив голова районної ради Олексій Пантілєєв, який брав участь в засіданні, на жаль, під час обговорення не було представників уряду. Цілком можливо, через те, що саме в ці дні Верховна Рада вирішувала його долю. Під час обговорення Олексій Пантілєєв вкотре висловив свою думку щодо укрупнення районів на Одещині. Хоча результати зустрічі його засмутили.

— Як вірно помітив модератор обговорення Андрій Куликов, «Раніше ми обговорювали «проект» закону, а тепер обговорюємо «проєкт». Ось, напевно, єдине досягнення проведених останніми роками реформ»,- з сумом констатував він та висловив сподівання, що нове керівництво уряду й надалі дотримуватиметься курсу реформування й обіцяне завершення децентралізації в Україні таки відбудеться до кінця року з урахуванням пропозицій представників органів місцевого самоврядування щодо укрупнення районів, які вже не раз звучать під час подібних зустрічей.

— Я погоджуюсь з думкою Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова про те, що Україна має враховувати світовий досвід, але пройти свій шлях децентралізації. При цьому маємо враховувати демографічну ситуацію в країні, адже є вже чимало сіл, у яких проживають менше десяти мешканців. Сергій Чернов навів статистику по Харківській області, де є понад 70 сіл з населенням від 1 до 9 осіб, більше 250 сіл з населенням 10-49 людей тощо. Тому він вважає, що ліквідація районного рівня ще більше прискорить вимирання сіл, бо повністю перекласти зобов’язання районної ланки влади на ОТГ неможливо, далеко не всі вже створені громади зможуть витримати фінансове навантаження на утримання районних архівів, лікарень, закладів культури та спорту тощо. В межах таких великих областей як Харківська, Одеська має бути більше районів. Можливо, коли всі створені громади зможуть взяти на себе відповідальність й управління спільною власністю, запропоноване укрупнення (в нашій області – 4 райони) буде виправдане. Але не тепер, – розповів Олексій Пантілєєв.

Наталя ТАРАСЕНКО.

Leave a Reply