ОЧІЛЬНИК ПІЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ НАГАДАВ У КИЄВІ ПРО ДОРОГИ

Піщанський сільський голова Олексій Пантілєєв 12 березня  цього  року в місті Києві взяв участь у масштабному форумі голів ОТГ «Ефективні бюджети», а 13 березня  – у роботі  з’їзду  партії «Слуга народу». На форумі зібралися понад 120 представників ОТГ з усієї України. У межах заходу учасники  обговорили та напрацювали зміни в роботі з місцевими бюджетами.

Відкрив захід голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко,  який зазначив, що сьогодні зібрали голів громад з усієї України, щоб отримати практичний зріз проблем і перспектив розвитку, які в них є, та розуміти, як ми маємо підставити плече допомоги, щоб країна далі рухалася в правильному напрямку в світлі реформи децентралізації.

Народний депутат від «Слуги народу», голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін запевнив, що передбачається збільшення надходжень ПДФО до місцевих бюджетів у розмірі 65 відсотків. Представник Міністерства культури України проанонсувала зміни в законодавстві щодо роботи сільських бібліотек, клубів та будинків культури. Головним посилом форуму було — взаємодія громад та центральної влади – запорука міцної державності.

Олексій Пантілєєв під час спілкування з керівництвом партії «Слуга народу» в черговий раз порушив питання ремонту та реконструкції автомобільних доріг державного значення Р-71, яка з’єднує Піщанську територіальну громаду з Балтською територіальною громадою та Р-54, яка з’єднує Піщанську територіальну громаду з Савранською територіальною громадою.

За матеріалами Піщанської сільради.

Leave a Reply