«ПЕДАГОГІЧНА НАДІЯ ОДЕЩИНИ». БАЛТЯНКИ ЗНОВУ – СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

23 червня завершився другий заключний етап V обласного фестивалю молодих спеціалістів «Педагогічна надія Одещини», який об’єднав обдаровану, талановиту, драйвову нову генерацію молодих педагогів  області.

Другий день фестивалю був сповнений змагань. Нашим конкурсантам випала честь довести, що обрали вони свою професію невипадково, адже професія педагога  – це їхнє покликання і вони пишаються своїм вибором. Так, у конкурсі «Урок майбутнього» учасники мали змогу продемонструвати своє бачення сучасної школи, сучасного уроку і місця сучасного вчителя у Новій українській школі. Фахове журі дуже високо оцінило напрацювання молодих вчителів та за умовами конкурсного змагання. Також визначило дев’ять конкурсантів, які продовжили змагатися у фінальному турі, що включав три змагання: «Гімн професії», «Світ моїх захоплень» та конкурс без домашньої підготовки у форматі квізу, присвячений 30- й річниці Незалежності України на загальну ерудицію та логіку.

   Нагородження фіналістів фестивалю «Педагогічна надія Одещини» відбулося у дуже символічному місці – в ошатній залі Будинку вчених. Перемогу у конкурсних змагання здобули:

І місце – Рунтова Анастасія Олексіївна, вчитель фізичної культури Залізничненського ЗЗСО Болградської міської ради;

ІІ місце – Гловацька Лілія Олександрівна, вчитель початкових класів НВК «Балтська ЗОШ №2– гімназія» та Піддубняк Катерина Михайлівна, керівник гуртка «Спілкуємось англійською» КЗ «Центр дитячої творчості» Балтської міської ради;

ІІІ місце – Ігнатьєва Ольга Віталіївна, вчитель інформатики Олександрівського ЗЗСО Фонтанської сільської ради.

Найщиріші вітання і найкращі побажання переможцям та всім молодим педагогам, які взяли участь у святі Педагогіки, Креативу, Розвитку!

За матеріалами департаменту освіти і науки ОДА

Leave a Reply