ПЕРСПЕКТИВА ТРАСИ Р-71 —  ШЛЯХ ДЛЯ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ З ЄВРОПОЮ

Народний депутат України Степан Чернявський обговорив з головою облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким низку важливих питань. Зокрема, йшлося про реалізацію проєктів щодо створення додаткового, якісного транспортного коридору на трасі Р-71, розвантаження автошляху Е-95 та міста мільйонника Одеси на відрізку об’їзної дороги, повідомляється на сайті ОДА.

Також співрозмовники порушили тему екології (збереження флори та фауни Куяльницького та Хаджибейського лиманів), поліпшення економічного розвитку області шляхом залучення інвестицій. Мета – створення нових робочих місць. Внаслідок розбудови інфраструктури та відродження сільських територій, які охоплять 3 райони Одещини (Подільський, Березівський та Одеський), 17 територіальних громад із загальною чисельністю населення 220 тисяч.

— Транспортний коридор Р-71 – це 267,9 км доріг: Піщана-Балта (26,7 км), Балта-Ананьїв (43,2 км), Ананьїв-Ширяєве (44 км), Ширяєве-Петровірівка (19,3 км), Петровірівка-Іванівка (42,7 км), Іванівка-Трояндове (41,9 км Т-1617), Трояндове-порт Южний (7,5 км Т-1617, 21,3 км Р-55, 7,9 км Е-58/М-14, 13,4 км Т-160). Траса Р-71 – транспортно-логістичний коридор, який може створити додатковий шлях для поліпшення співпраці України з Європою. Він відкриє прямі ворота з порту «Южний» до Молдови, Румунії та Західної України, тим самим створивши можливість транскордонного співробітництва – поінформував Сергія Гриневецького народний депутат Степан Чернявський.

Напередодні зустрічі з головою Одеської ОДА нардеп провів переговори з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим та головами об’єднаних територіальних громад, через які проходить автомобільна дорога Р-71.

— Маю попередню домовленість з Олександром Кубраковим про візит Міністра до Одещини, для того, щоб обговорити перспективи, які допоможуть вирішити ряд важливих питань у цьому напрямку та досягнути позитивних результатів для регіону – сказав він.

Паралельно з цим, за словами народного депутата Степана Чернявського, розробляється концепція та проводиться планування територій інвестиційних технопарків як вздовж Р-71, М-05 (Київ – Одеса), так і на проміжку прилеглих шляхів та територій.

Leave a Reply