ПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ЗРОСЛА, АЛЕ ПІЛЬГИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ

Із засідання виконкому
Рішенням виконкому встановлено розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та учнів з числа окремих категорій дітей, що навчаються в закладах загальної середньої освіти на території ОТГ, який діятиме у 2019 році .

З цього питання доповідав начальник відділу освіти міської ради Петро Кулик.

Отже, з 01.01.2019 року вартість денного харчування вихованців закладів дошкільної освіти визначено у 13,50 грн. в групах раннього віку та 23,50 грн. або 19,50 грн. ( на вибір) – у групах дошкільного віку.

Батьківська плата за харчування дітей визначена у розмірі 60% від денної вартості харчування у закладах дошкільної освіти міста та 40% – у сільських дитсадках.

Вартість разового харчування учнів закладів загальної середньої освіти з числа окремих категорій дітей затверджено у розмірі 11 грн.

Але, як зауважив міський голова Сергій Мазур, безоплатним харчуванням, як і раніше, будуть забезпечені вихованці ди-
тячих садків та учні 1-11 класів з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також діти дошкільного віку й учні 1-4 класів з малозабезпечених сімей, які одержують державну соціальну допомогу.

Отримуватимуть безоплатне харчування й учні 1-11 класів, сім’ї яких не мають юридичного статусу малозабезпечених, але перебувають у вкрай важких соціальних умовах за списками, затвердженими рішеннями рад закладів загальної середньої освіти.

Звільняються від оплати за харчування учні 1-11 класів, батьки яких є учасниками бойових дій або учасниками АТО (в разі підтвердження статусу).

На 50% звільняються від сплати за харчування вихованці дитсадків – діти з багатодітних сімей, діти-інваліди, діти учасників бойових дій та АТО (за умови підтвердження статусу), а також учні 1-11 класів з числа дітей-ін-валідів та постражда-лих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Leave a Reply