Поліцейські навчатимуть «важких» підлітків спортивній боротьбі

В Балті відкрито філіал громадського руху «Віра, надія, любов» (очолила Таїсія Скрипник), який сьогодні тісно співпрацює з районним відділом національної поліції над реалізацією ідеї створення спортивної секції зі східних єдиноборств для дітей з неблагополучних сімей та таких, які вже мають судимість та проблеми з законом.
Передбачається, що громадська організація допоможе з придбанням необхідного спортивного інвентарю для вихованців майбутньої секції, поліцейські візьмуть на себе проведення занять та профілактичних заходів.
– Якщо співробітник поліції перед тим, як розпочати спортивні заняття, розповість дітям про наслідки скоєння правопорушень, від цього буде обоюдна користь. А у дітей – шанс вирости людьми, які вже не матимуть проблем з законом, – впевнена голова громадського руху «Віра, надія, любов» Тетяна Семикоп.
Свою допомогу запропонував також викладач айкідо Юрій Яценко, з яким днями зустрілися працівники сектору превентивної діяльності Балтського відділу поліції Людмила Буберенко та Владислав Андрюшков. Вони обговорили не тільки питання спільного використання зали для занять, а й можливість навчання поліцейських прийомам айкідо.
Такі виховні бесіди є важливим напрямом превентивної діяльності дільничного офіцера поліції. Адже недарма в народі кажуть: «Що посієш, те й пожнеш». Тому недопущення протиправних проявів серед дітей та відносно них в перспективі сприятиме покращенню криміногенної ситуації в нашій державі.
Спільні заняття у спортивній секції сприятимуть зростанню довіри важких підлітків до працівників поліції, впевнені Владислав Андрюшков та Людмила Буберенко. Сьогодні на обліку сектору превентивної діяльності відділу поліції перебуває 13 підлітків від 14 до 18 років, які вже скоїли правопорушення, потребують уваги й діти з понад 100 неблагополучних сімей.
– Створення спортивної секції – дуже хороша ідея. Як і пропозиція щодо проведення поліцейськими класних занять з дітьми, допомога у виконанні шкільних завдань. Ювенальна превенція є важливим напрямком роботи поліції, зокрема, в Канаді, США. У навчальних закладах працюють шкільні поліцейські. Вони мають можливість чимало часу приділяти спілкуванню з дітьми, надають їм юридичну допомогу. Це дає позитивний результат, – розповіла Людмила Буберенко і додала, що у цих країнах діти набагато більше довіряють поліцейським. Вірю, що й нам вдасться це зробити. Головне – бажання.

  • Наш кор.
  • Leave a Reply