Попередження балтської міської ради: оголошення, покажчики, вказівки, вивіски, повідомлення, написи та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація подається державною мовою

Відповідно до вимог статті 28 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» передбачено, що інформація для загального ознайомлення: оголошення, покажчики, вказівки, вивіски, повідомлення, написи та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація подається державною мовою.
На підставі вищезазначеного, комісією Балтської міської ради в лютому місяці поточного року було проведено моніторинг об’єктів підприємницької діяльності, чиї вивіски та інша публічно розміщена інформація, не відповідає вимогам чинного законодавства.
За результатами перевірок покажчиків, вказівок, вивісок на об’єктах підприємницької діяльності виявлено невиконання деякими юридичними та фізичними особами-підприємцями вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Водночас комісією Балтської міської ради проведена роз’яснювальна робота з представниками бізнесу та надані попередження з терміном – 2 місяці на усунення зазначеного порушення.
Доводимо до Вашого відома, що 20 квітня 2022 року термін попередження щодо усунення порушень збіг. При невиконанні вимог чинного законодавства, порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

 Відділ ЖКГ та інфраструктури Балтської міської ради

Leave a Reply