Працівники сектору ювенальної превенції райвідділу поліції під час проведення оперативно-профілактичних заходів щодо протидії дитячій злочинності викрили неповнолітніх у нетверезому стані

«У п’ятьох неповнолітніх віком від 16 до 18 років правоохоронці виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Як пояснили дівчата і хлопці , алкогольні напої вони вживали разом зі своїми старшими товаришами. У центральній районній лікарні наявність алкоголю в крові було підтверджено проведеною експертизою», – повідомила начальник сектору ювенальної превенції ,майор поліції Людмила Буберенко. Як пояснили неповнолітні, алкоголь придбав їхній 18-річний товариш. На нього працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.180 (доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння) КУпАП, санкція якої передбачає покарання : штраф від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
На неповнолітніх хлопців та дівчаток було складено адміністративні протоколи,передбачені ст.178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).
З дітьми та їхніми батьками працівники поліції провели профілактичні бесіди, а також скерували подання у навчальні заклади, в яких навчаються неповнолітні.
Взагалі протягом жовтня 2016 року до адміністративної відповідальності працівниками сектору превентивної діяльності притягнено 8 неповнолітніх, які або курили в громадських місцях ,або вживали алкогольні напої. Також направлено подання до навчальних закладів , у яких навчаються неповнолітні. На профілактичний облік поставлено 2 неповнолітніх, з них 1- за скоєння кримінального правопорушення, а 1- за вживання алкогольних напоїв . До адміністративної відповідальності притягнуто також шістьох батьків, які не виконують батьківські обов’язки належним чином, двох батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за те, що їхні діти постійно займаються бродяжництвом та пропускають заняття в школі.
Шановні батьки, звертаємо вашу увагу на те, що протиправні дії, вчинені дітьми, найчастіше трапляються в нічний час. Ви відпочиваєте вдома, а ваша дитина з прогулянки ще не повернулась. Варто задуматись над тим, чи раптом не стає ваша дитина в даний момент злочинцем, та чи раптом не стала вона жертвою злочинних посягань.
В разі виникнення проблем, звертайтеся по допомогу до нас, в Балтський відділ поліції . Наш контактний телефон:2-28-02, 2-28-79, а також 102.

  • СЕКТОР ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ РАЙВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ
  • Leave a Reply