Представники проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» зустрілись з керівництвом міської ради

Один із напрямків діяльності Балтської міської ради – проектний, до якого залучаються фахівці, партнери, управлінці, громадські інституції. Важливим чинником успішності даного напрямку в роботі балтяни вважають отримання певного досвіду, консультативної допомоги, налагодження стабільних партнерських стосунків.
Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» вже кілька років діє на території Балтщини, тож зустріч керівництва Балтської громади з представниками проекту була не лише діловою, а й досить приємною.
Як зазначила головний спеціаліст з розвитку громад Проекту Олена Рудіч, практична діяльність Балтської громади цікава для фахівців, особливо в площині ефективного вирішення проблемних питань. Саме коло правових, економічних, житлово-комунальних, соціальних питань і обговорювалося під час зустрічі. На запитання гостей відповідали та висловлювали своє бачення подальшої співпраці з проектом заступники Балтського міського голови Едуард Рабінович, Валерій Желіховський, Федір Молодець, секретар міської ради Тетяна Матлашевська, начальник відділу розвитку громадянського суспільства Анна Рибіцька, спеціалісти відділу Ольга Сорочинська, Денис Черемуш, староста с.Мирони Лідія Михайлюк, голова ОСН с.Гольма Віталій Буяновський.
Приємно було чути схвальні відгуки про співпрацю з балтянами від співробітника Одеського обласного підрозділу впровадження проекту Тетяни Маяк.
Обидві сторони залишилися задоволені конструктивною розмовою і готові співпрацюватий надалі. Адже, як показує наш власний позитивний досвід, реалізація ініціатив у рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» гарантовано успішна.
З сайту міської ради.

  • Leave a Reply