При міськраді створено консультативну раду

2 вересня- День закінчення  Другої світової війни. Представники міської ради і трудових колективів міста, члени  громадської організації «Ветерани Балтської МТГ та Балтщини» з квітами прийшли до меморіалу Слави, аби вшанувати пам’ять  полеглих героїв. До присутніх з короткою промовою звернулася заступниця міського голови Тетяна Холіч.

Після мітингу Тетяна Холіч  взяла участь  у роботі зібрання  активу  ради ветеранів  та представників громадських організацій  громади, на якому на виконання указу Президента України  та розпорядження голови Одеської ОДА було створено при міській раді

консультативно- дорадчу  раду  з метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України. Заступниця міського голови  ознайомила  присутніх з положенням про раду та її повноваженнями.

Головою  консультативно- дорадчого органу  обрано Степана Чорнія, заступником – Ігоря Сидоренка, секретарем Інну Губанову.

Тетяна Холіч відповіла  на запитання  учасників зібрання  стосовно оплати за газ та зміну постачальника газу. Керівник ветеранської організації Марія Меланич поінформувала про хід підготовки до Дня ветерана.

Павло ІВАНОВ

Leave a Reply