Проект Балтської ОТГ «Профорієнтація» – в дії

Балтською міською радою реалізується один з проектів в рамках молодіжних ініціатив під назвою «Профорієнтація». Так, минулої суботи з центральної площі міста у різних напрямках на 10 шкільних автобусах поїхали знайомитися з майбутніми професіями учні 8-10 класів загальноосвітніх закладів громади (відповідно до заздалегідь обраних ними закладів, установ чи підприємств).

– Рівень активності учнів – 380 осіб, – прокоментував подію міський голова Сергій Мазур, який виступав перед молодими людьми з напутнім словом. – Всі вони мають можливість ознайомитися зсередини з роботою фахівців у різних сферах діяльності. Це дуже важливо, адже, безперечно, вплине на прийняття одного з важливих рішень у житті – куди піти навчатися після закінчення школи.
Учні, поділені на групи, відвідали відділ поліції, військову та пожежну частини, центр зайнятості, перукарню, окружний суд, педучилище та міську раду. Їх всюди радо зустрічали, розповідали про особливості різних професій, відповідали на запитання.
Чимало старшокласників виявили бажання відвідати КУ «Балтська центральна районна лікарня». Цікаву екскурсію по відділеннях цієї медичної установи провели заступники головного лікаря Олександр Солопака та Микола Добровольський (завідувач поліклінічного відділення), завідувач відділення інтервенційної серцево-судинної радіології Олександр Скрипка, лікар-анестезіолог Олег Попченко та інші. Цікаво, що після відвідин стоматологічної клініки, що відбулися раніше, багато учнів уподобали професію стоматолога. Серед них – восьмикласниця Віталіна Кацемон. Але після екскурсії по відділеннях ЦРЛ (вона проявляла помітну активність під час ознайомлення з роботою лікарів), дівчина зауважила, що, обираючи між стоматологом і нейрохірургом, тепер скоріше схиляється до останнього. Наш кор.

Leave a Reply