Прославляємо Україну та крокуємо до Перемоги

ПОНАД 150 туй, майже 100 саджанців яблуні й близько 100 кримських сосен висадили жителі Балти у рамках всеукраїнської акції «Сади Перемоги». Трохи раніше жителі кількох сіл громади вже взяли участь в озелененні своїх територій. Попри жорстоку війну, яка триває на теренах України, люди згуртувалися і з вірою у перемогу прикрашають навколишнє середовище.

Цього дня яблуні були висаджені у військовому містечку, в парку ім. Віталія Порфир’єва. Кримські сосни прикрасили ділянку на березі річки Кодими між вулицями Уварова та Кузнецькою. А ось біля адмінбудинку міськради вишикувалися стрункі туї.

У центрі міста трудилися також працівники комунальних служб. Як завжди по весні, вони впорядковували міські клумби та висаджували квіти. Разом з усіма працював і міський голова Сергій Мазур.

«Триває війна, але разом з тим на мирних територіях ми все повинні робити для того, аби підтримувати не тільки стабільний економічний розвиток і забезпечення питань допомоги Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам, але й готувати паралельно підґрунтя для завтрашнього дня, для сприяння відновленню України у післявоєнний період. «Сади Перемоги» – це загальнодержавний проєкт. Ми вже неодноразово говорили про те, що жителі нашого міста і сіл підключилися до цього процесу. Я хочу подякувати всім, хто робить свій маленький внесок у покращення інфраструктури нашого міста, покращення наших сільських територій. Кожен займається тією справою, яка тією чи іншою мірою буде спонукати до кращого і нового на території нашої громади», – сказав очільник МТГ.

Акцію «Сади Перемоги» підхопили усі жителі Балтщини, щоб символічно наблизити велику перемогу українського народу, яка здобувається в бою і на трудовому фронті.

Ліана ШВЕЦОВА

Leave a Reply