Профілактичні рейди «Неблагополучна сім’я» дають позитивні результати

В результаті проведених обстежень матеріально-побутових умов проживання дітей в сім’ях були підтверджені факти неналежного догляду за дітьми. Учасниками рейду складено 7 адміністративних протоколів за невиконання батьківських обов’язків по догляду за дітьми. Під час бесід з деякими матерями з’ясовано, що вони ніякого прибирання у своїх будинках не проводять, дітей у садочок водити не хочуть і працювати не мають бажання.В оселях не виявлено продуктів харчування. «Якщо самі батьки не хочуть дбати про своїх дітей, то ми разом зі службою у справах дітей РДА стараємось допомогти цим діткам», — каже заступник начальника сектору превенції Балтського ВП Людмила Буберенко.

Але бажання повернути сім’ям нормальне життя практично творить чудеса. Таким прикладом стала ще одна родина. Два роки тому побачити матір та батька тверезими було неможливо. А тепер — ремонт, чистота, затишок, порядок в домі. І ніякого спиртного. Недавно донька народилася
(старший лейтенант поліції Юліанна Крисько тримає дівчинку на руках). Інспектори ВП та працівники служби у справах дітей все одно заходять в гості, Для контролю, перевірити, чи «не зірвалися» жінка з чоловіком.

З метою постійного контролю за даними сім’ями такі візити проводяться в районі систематично. Завдяки цьому багато хто з батьків починають виправлятися.
Сектор превенції Балтського ВП.

Leave a Reply