ПРОЄКТ ПАМ’ЯТІ – В ПЕРЕЙМІ

ВІДДАТИ шану та зберегти пам’ять про кожного ветерана – земляка, який боровся з ворогом на фронтах у роки Другої світової війни – з такою метою Переймівський сільський клуб розпочинає проєкт «Пам’ять житиме у віках». Про це повідомляє Ольга Міхполь з с. Перейма.

    — Друга світова війна стала наймасштабнішою та великою трагедією, яку зазнало людство у ХХ столітті. В Україні немає сім’ї, якої не торкнулося б це лихо. Пам’ять про подвиг наших батьків, дідів, прадідів не має історичного терміну давності – вона вічна. Воїни – герої закарбуються у пам’яті кожної людини. Вони, ризикуючи своїм власним життям, самовіддано рятували рідну Батьківщину і здобули довгоочікувану ПЕРЕМОГУ над нацизмом. Тому цей проєкт спрямований на те, щоб  усім разом  згадати наших ветеранів – фронтовиків, – пише вона.

     Матеріал про перебіг воєнних подій, хвилюючі спогади про ті жорсткі випробування, що випали на долю земляків у 1941 – 1945 роках, буде опубліковано під спеціальною рубрикою на сторінці  Переймівського сільського клубу у Фейсбуці. 

Leave a Reply